درباره ما

صنعتی کیترو گاز در سال 1396 با هدف ساخت انواع تجهیزات صنعتی اشپزخانه و انواع فر های صنعتی و نیم صنعتیجهت تأمین نیازهای داخلی و حضور در بازار های جهانی تحت شماره 361018  در وزارت صنایع و معادنمازندرانبه ثبت رسیددر تمام این مدت بعلت کیفیت خوب در طراحی و زیبایی ظاهری، محصولات شرکت از توجهی خاص دربین هموطنان برخوردار بوده است تا جایی که در تمام شهر های ایران دستگاه های فرقنادی گروه صنعتی کیترو گازمورداستفاده قرار میگیرد

گروه صنعتی کیتروگازافتخار دارد با تكيه بر تخصص و تجربه مهندسين داخلي توانسته است محصولات خود را به اقصا نقاط كشورمان عرضه نماید

خط مشی گروه صنعتی کیتروگاز

گروه صنعتی کیترو گاز در جهت تولید انواع فر های صنعتی و نیمه صنعتی با هدف ارتقاء کیفیت محصولاتوتأمین نیازمندیهای مشتری و بهبود مداوم محصولات،به دنبال کسب سهم بیشتری از بازار میباشد.حال به اقتضای شرایط بازار برآنیم که با بهره گیری از کلیه امکانات و تواناییهای خود وبا توجه به آموزش واستفاده ازنیروهای مجرب وشناسایی وتحت کنترل در آوردن تمامی فعالیت های مؤثر بر کیفیت،از طریق اجرای مؤثر سیستم در کلیه سطوحرضایت مشتریرادرزمینه تولیدات خودجلب نماییم. علاوه بر آن، مدیران بخش بازار یابی و فروش شرکت با مشارکت بخش طراحی و مهندسی،همواره توجهی خاص به نیازهای تشریحی و تلویحی مشتریان داشته است و سعی نموده اند برای ورود به بازار هدف ‌،ابتدا نیاز بازار را مورد توجه قرار داده و با توجه به آن اقدام به طراحی محصول جدید ‌و یا هماهنگ سازی توان و قابلیت های محصولات با بازار صادراتی و بازار داخلی نمایند. که ازآن جمله می توان به طراحی مینی فر قنادی تمام اتومات پرتابل با مصرف سوخت بسیار پایین برای بازار داخلی و خارجی اشاره نمود. گروه صنعتی کیترو گاز همچنین با بررسی بازار و شناخت نیازهای فعلی و بالقوه طراحی و ساخت محصولات جدید را مورد بررسی و اقدام لازم قرار می دهد . سپس کلیه محصولات جدید را مورد آزمایش قرارداده و اقدام به تصدیق طراحی نموده و مجوز تولید انبوه صادر می گرداند.

کیترو گاز همواره بر این باور بوده است که با پشتوانه نیروی کار متخصص و آموزش دیده خود، و اتکا به اعتبار کسب نموده در بازار و به موازات آن استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا، بصورت حرفه ای در نقش یک مشاور و همراه برای شما مشتری عزیز ظاهر گردد.
ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.